POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kukësi merr Sebino Plakun për Kupat e Europës

Sulmuesi Sebino Plaku gjatë nënshkrimit të kontratës me Kukësin

Kukësi ka zyrtarizuar sulmuesin Sebino Plaku, i cili do të veshë fanellën e nënkampionëve të Shqipërisë në kupat e Europës. Marrëveshja është arritur vetëm për kupat e Europës dhe Plaku do të jetë zëvendësuesi i Gurit te verilindorët. 

Në bazë të paraqitjes në ndeshjet e Europës, drejtuesit e Kukësit, do të tentojnë të arrijnë marrëveshjen për ta patur sulmuesin gjatë gjithë sezonit të ardhshëm.

a.me.
Komento