POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Kuvendi LIVE në Facebook, ja 'kameramanët' e Bashës dhe provokimi i Ballës

Seanca e sotme plenare në Kuvend ishte e tensionuar, pasi u ndërpre dy herë për shkak se Basha bllokoi foltoren. Por pavarësisht se Ruçi e ndërpreu seancën, opozita nuk u shqetësua, pasi Basha ka vijuar duke e pasqyruar komunikimin në Facebook.

Rolin e 'kameramanit' këtë seancë e ka bërë deputeti i qarkut të Elbasanit, Endri Hasa. Një një moment Taulant Balla kaloi para kamerës së telefonit me të cilin po filmohej Basha dhe ka ngritur dy gishtat lart.

d.ba./b.ha.
Komento