POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Këngëtarja shqiptare bën një tatuazh të ri, ka një kuptim mjaft domethënës (Foto)

Baby Gee

Këngëtarja shqiptare Baby Gee është një nga këngëtaret ë të përfolura shqiptare, për suksesin që ajo ka arritur në Angli me këngët e saj. Baby ditën e sotme ka bërë një tatuazh të ri në trupin e saj dhe e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për një simbol që mbart kuptimin e një shprehjeje. 

(Foto e publikuar nga Baby Gee)

"Çdo e mirë e ka një të keqe dhe çdo e keqe e ka një të mirë,"- këtë ka shkruar edhe vetë këngëtarja krahas fotos që ka publikuar. Ndërkohë kujtojmë që përsa i përket anës profesionale Baby Gee ka lançuar së fundmi hitin "Mos u nal". 

fl.mi.
Komento