POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Me pranga në duar dhe i qeshur/Izet Haxhia batuta me policët te Gjykata e Tiranës

Me pranga në duar, i veshur me kostum të zi dhe i qeshur. Kështu ka dalë sot Izet Haxhia përpara Gjykatës së Tiranës, pas ekstradimit vullnetar nga Turqia. Report Tv ka siguruar pamjet e para të ish-truprojës së Sali Berishës, i cili për herë të parë shfaqet përpara një gjykate shqiptare.

I shoqëruar nga forcat e rendit, Izeti ishte i qeshur, teksa shkëmbente edhe batuta me policët, ndërsa nga përtej xhamit të sallës gjyqësore përshëndetej edhe me të afërmit. Izeti dhe avokati mbrojtës, Bashkim Nikolla, kërkojnë rihapjen e dosjes "Azem Hajdari".

l.q.
Komento

Komente

 • jim: 18/06/2018 16:28

  BRAVO IZET JE NJE MALESOR TRIM VDEKJE SALI MU*IT NJE KRIMINEL E GJAKPIRES QE MASAKROI GJITH POPULIN SHQITAR

  Përgjigju
 • Ben Tironci: 07/06/2018 15:44

  Jo dosja e vrasjes Azemit por tu hapet varri Berishes &CO

  Përgjigju
  • jim: 18/06/2018 16:24

   bravo Izet JE ME TE VERTETE NJE MALESOR TRIM E GUXIMTAR HALLALL BUKA DHE QUMSHI I NEMES BERISHA NJE KRIMINEL DHE AJDUT I NDYRE QE MASAKROJ MALESINE DHE POPULLIN SHQIPTAR VRAU DJEMTE E TROPOJES VDEKJE BERISHES