POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Mesazhi i Ermal Metës pas 'Eurovision-it': Ishte nder të këndoja për të gjithë ju!

Ermal Meta dhe Fabrizio Moro

Këngëtari me origjinë shqiptare, Ermal Meta, i cili përfaqësoi Italinë në ‘Eurovision 2018’, ku u rendit i 5-ti në finalen e madhe, ka dhënë një mesazh për të gjithë fansat.

Ermal Meta mori pjesë në ‘Eurovision’ së bashku me këngëtarin italian, Fabrizio Moro, me këngën ‘Non Mi Avete Fatto Niente’. Në një mesazh në ‘Instagram’, Ermali ka shkruar se ishte nder të këndoje për gjithë ato fansa, ndërsa e ka cilësuar një udhëtim shumë të bukur pjesëmarrjen në këtë event.

Pra shkoi, është dhe do të jetë një nder i madh të këndosh për të gjithë ju. Ishte një udhëtim shumë i bukur deri këtu dhe faleminderit, çdonjëri nga ju ka qenë special. Unë dhe miku im Fabrizio ju falënderojmë dhe ju dhurojmë një përqafim.

Ermal Meta, këngëtar


(Mesazhi i Ermal Metës)

d.co.
Komento