POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

‘Prada’ na tregon tendencat e vjeshtës, koleksioni është thjesht vibrues (Foto)

Foto nga koleksioni i Pradës

Kjo vjeshtë do të mbizotëtrohet nga xhaketat me kuadrate dhe kombinimi i ngjyrave të forta. Gjithçka është pasqyruar në koleksionin e fundit të markës ndërkombëtare. ‘Prada’ solli koleksionin e fundit dhe është thjesht elektrizues.Ngjyra të errëta por të thyera me të tjera të shndritshme; nje jeshile e fortë dhe e bukur bari por edhe një e kuqe e fortë në portokalli; kombinimi i grisë së errët me rozën elektrizuese; pastaj po ai i kësaj roze me të verdhën janë që të gjitha te guximshme, ama me super efekt! Prada ka rikthyer edhe bezhën neutrale këtë sezon, gjithashtu edhe çizmet.

 

fl.mi.
Komento