POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Pritje madhështore për Ajkën, Besi dhe Xhensila publikojnë fotot

Foto e publikuar nga Besi dhe Xhensila

Disa ditë më parë këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku  u bënë prindër të një vajze të cilën e quajtën Ajka. Nëpërmjet postimeve të tyre kemi kuptuar që gjithë kohën e tyre po ia kushtojnë vogëlushes Ajka.

Së fundmi ata kanë postuar disa foto në rrjetet sociale ku na tregojnë se si është pritur Ajka e vogël në shtëpi. Shtëpia duket e dekoruar me tullumbaca të bardhë dhe rozë dhe në qendër të saj mbishkrimi ‘Mirëseerdhe Ajka’.

Pritje madhështore për Ajkën, Besi dhe Xhensila publikojnë fotot

an.el.
Komento