POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Publikohet videoja e plotë, ja berberi në të cilin zgjedh të qethet Rama (Video)

Kryeministri Edi Rama tek berberi

Një ditë më parë Kryeministri Edi Rama publikoi vetë një video në rrjetin social ‘Instagram’ ku shihej duke u qethur. Teksa një djalë i ri pastronte flokët e mbetura me një furçë, në sfond të videos dëgjohej edhe biseda e thjeshtë mes Kryeministrit dhe djalit të ri.

fl.mi./b.ha.
Komento

Komente

  • Tutu: 17/08/2018 15:24

    Ky eshte i vetmi berber ne Dhermi... keshtu mundesia e zgjedhjes se Rames ka qene zero...

    Përgjigju
    • Erik: 18/08/2018 00:21

      Rama s’e ka patur jetike qethjen, por te ishte dikush tjeter jo vetem i tarafit te kabinetit ministror, por edhe nje drejtor administrate, s’do e “ulte” veten te qethej ne ate kioske. Perndryshe opsione te tjera: mund te urdheronte rojet e ta sillnin berberin tek rezidenca qeveritare, ose do zbriste deri ne Vlore per t’u qethur.