POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Shkodër, vëllezërit kanosin me armë zjarri 72 vjeçarin, arresohen nga policia

Foto ilustruese

Pasditen e sotme një konflikt mes 3 personave në Vaun e Dejës është shmangur pa përshallëzim të mëtejshëm nga ana e forcave policore.

Dy vëllezër kanë kanosur me armë zjarri një 72 vjeçar me inicialet N.N, banues në Vaun e Dejës.

Vëllezërit N.Gj dhe T.Gj nga Vau i Dejës janë arrestuar nga forcat policore, duke bërë shmangien e përshkallëzimit të konfliktit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

e.gj.
Komento