POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Supermodelja 47 vjeçare, 'Mbretëresha e Kanës'/Foto

Modelja Naomi Campbell gjatë shfaqjes së saj tejet sensuale në Festiavlin e Kanës

Ajo është një nga emrat më të mëdhenj e më të njohur të modës në të gjithë botën. Dhe Naomi Campbell dëshmoi se ajo ende ka kërkesa të larta, derisa u shfaq në premierën e radhës të Festivalit të Filmit të Kanës.

Supermodelja 47 vjeçare la pak nga imagjinata kur shfaqi figurën e saj për t'ia pasur zili, me një fustan ngjyrë të errët, me disa zbukurime për të mbuluar modestinë e saj.

( Modelja Naomi Campbell, gjatë shfaqjes së saj tejet sensuale në Festiavlin e Kanës )

a.me.
Komento