POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Tolgahan Sayisman vjen në Tiranë? Ja kur do ta shihni

Aktori turk, Tolgahan Sayisman dhe bashkëshortja e tij shqiptare, modelja Almeda Abazi  )

Aktori turk, Tolgahan Sayisman është shumë i dashur për publikun shqiptar përmes telenovelave “Mos u dërzo”dhe “Perla e zezë”, me të cilat arriti të fitojë famë të madhe.

Tolgahan është bashkëshorti i aktores dhe modeles  shqiptare, Almeda Abazi, e cila tashmë është pjesë e “Dancing with the Stars”, spektakël të cilin po e drejton.

( Aktori turk, Tolgahan Sayisman dhe bashkëshortja e tij shqiptare, modelja Almeda Abazi )

Sipas burimeve të “Iconestyle” thuhet se aktori do të marrë pjesë në natën kulmore të këtij spektakli. Bëhet fjalë për finalen e këtij eventi ku Toga pritet të jetë i pranishëm dhe si anëtar i jurisë atë natë.

Lajmi jozyrtar ka qarkulluar  tashmë prej një muaji, por burimet e “Iconestyle” e konfirmojnë ardhjen e aktorit.

Aktori turk, Tolgahan Sayisman dhe bashkëshortja e tij shqiptare, modelja Almeda Abazi  )

a.me.
Komento