POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Transferimi tek Juventus, shikoni urimin që e ëma i bën Ronaldos

Cristiano Ronaldo bashkë me të ëmën

“Gjithë të mirat në etapën tënde të re”. Ky është urimi që Maria Dolores Aveiro i bën të birit Cristiano Ronaldo përmes një postimi në rrjetet sociale, pas transferimit te Juve.

Bashkë me mesazhin e urimit, ajo shpërndau edhe një fotografi ku shfaqen përqafuar me CR7 dhe me gota shampanje në duar.

a.de.
Komento