POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Trendi i simbolit shqiptar, Sergio Ramos feston golin me shqiponjë (Video)

Futbollsti i njohur Sergio Ramos

Bërja e shqiponjës me duar qështë bërë tashmë një trend ndërkombëtar. Pas festimit me simbolin e shqiponjës të dy futbollistëve shqiptarë, Xhakës e Shaqirit gjatë ndeshjes Zvicër-Serbi, duket të gjithë futbollistët e botës po e ndjekin.Sergio Ramos ka festuar golin e tij të dytë kundrejt Kroacisë duke bërë me duar simbolin shqiptar. Ai u shfaq duke bërë shqiponjën mjaft i ekzaltuar pasi shënoi golin.

 

fl.mi.
Komento

Komente

  • Xhaka Shaqiri: 13/09/2018 09:58

    Ta perjashtojme dhe kete nga Kombetarja "Zvicerane".

    Përgjigju