Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 14:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
16 Tetor 2017 - 21:06
Media
Vritet me bomb gazetarja q zbuloi skandalin Panama Papers
Vritet me bomb gazetarja q zbuloi skandalin Panama Papers
16 Tetor 2017 - 13:08
Media
A e kanë rrahur Blendi Fevziun, me urdhër të Fahri Balliut?
A e kanë rrahur Blendi Fevziun, me urdhër të Fahri Balliut?
Share
13 Tetor 2017 - 15:46
Media
FOTO/ Dhunohet në qendër të Prishtinës gazetari i njohur
FOTO/ Dhunohet në qendër të Prishtinës gazetari i njohur
Share
03 Tetor 2017 - 17:07
Media
“Indeksi i Censurimit”: Padit po dekurajojn gazetarin n Shqipri
“Indeksi i Censurimit”: Padit po dekurajojn gazetarin n Shqipri
Share
30 Shtator 2017 - 15:12
Media
​‘Made in Albania’ me Alban Musn njohim n ReportTV produktet tona
​‘Made in Albania’ me Alban Musn njohim n ReportTV produktet tona
16 Shtator 2017 - 21:47
Media
Repolitix emision i ri n Report TV drejtuar nga Denis Minga
Repolitix emision i ri n Report TV drejtuar nga Denis Minga
Share
16 Shtator 2017 - 21:04
Media
Emisioni “Rreze Dielli” n Report TV rinis sot rrugtimin
Emisioni “Rreze Dielli” n Report TV rinis sot rrugtimin
16 Shtator 2017 - 17:10
Media
AMA ndalon reklamn e UET: Prmon sistemin arsimor publik
AMA ndalon reklamn e UET: Prmon sistemin arsimor publik
12 Shtator 2017 - 19:17
Media
Ndahet nga jeta gazetarja Irena Vreto, shkak smundja
Ndahet nga jeta gazetarja Irena Vreto, shkak smundja
08 Shtator 2017 - 12:58
Media
Alban Musa l “Top Channel” dhe rikthehet n "Report Tv"
Alban Musa l “Top Channel” dhe rikthehet n "Report Tv"
08 Shtator 2017 - 11:08
Media
Vazhdon pirateria me lajmet ekskluzive t Shqiptarja.com
Vazhdon pirateria me lajmet ekskluzive t Shqiptarja.com
04 Shtator 2017 - 13:31
Media
Muhamed Veliu drejtor i informacionit n Report TV
Muhamed Veliu drejtor i informacionit n Report TV
06 Shtator 2017 - 12:28
Media
/Lapsi.al vjedh lajmet ​ekskluzive t Shqiptarja.com
/Lapsi.al vjedh lajmet ​ekskluzive t Shqiptarja.com
25 Gusht 2017 - 02:05
Media
Ndrron jet gazetarja Arlinda Canaj Policia: Ra nga kati i katrt
Ndrron jet gazetarja Arlinda Canaj Policia: Ra nga kati i katrt
12 Gusht 2017 - 22:24
Media
​Lista e zez e Athins, gazetari ipa: S’kam pasur shtetsi greke
​Lista e zez e Athins, gazetari ipa: S’kam pasur shtetsi greke
11 Gusht 2017 - 16:07
Media
Njoftim i rndsishm i Report Tv pr teleshikuesit e Qarkut Berat
Njoftim i rndsishm i Report Tv pr teleshikuesit e Qarkut Berat
11 Gusht 2017 - 14:51
Media
Berat,transmetimet analoge mbyllen n 15 gusht,Report TV n kanalin 11
Berat,transmetimet analoge mbyllen n 15 gusht,Report TV n kanalin 11
04 Gusht 2017 - 16:58
Media
Video intime e gruas, AMA gjob 200 mij lek emisionit
Video intime e gruas, AMA gjob 200 mij lek emisionit
01 Gusht 2017 - 22:49
Media
Video intime e gruas, AMA: U shkel ligji, u cnua privatsia
Video intime e gruas, AMA: U shkel ligji, u cnua privatsia
29 Qershor 2017 - 15:16
Media
​Report TV m ibalancuari ntransmetimin e fushats
​Report TV m ibalancuari ntransmetimin e fushats
28 Qershor 2017 - 22:56
Media
Dixhitalizimi, shtyhet afati n n qarqet Tiran dhe Durrs
Dixhitalizimi, shtyhet afati n n qarqet Tiran dhe Durrs
27 Qershor 2017 - 17:39
Media
ReportTV &Shqiptarja.com m t ndjekurit,Bollino:Respekt puns
ReportTV &Shqiptarja.com m t ndjekurit,Bollino:Respekt puns
26 Qershor 2017 - 19:48
Media
Zgjedhjet e 25 qershorit, Report TV televizioni m i ndjekur
Zgjedhjet e 25 qershorit, Report TV televizioni m i ndjekur
25 Qershor 2017 - 14:38
Media
Report Tv s'dotransmetoj asnjdeklarat politike
Report Tv s'dotransmetoj asnjdeklarat politike
23 Qershor 2017 - 07:47
Media
​Dixhitalizimi/Report TV do t ket numrin 11 tek telekomanda
​Dixhitalizimi/Report TV do t ket numrin 11 tek telekomanda
Share
20 Qershor 2017 - 14:20
Media
Shoqata e Gjuhësisë-mediave:Kujdes me të shkruarin,shumë fjalë të huaja
Shoqata e Gjuhësisë-mediave:Kujdes me të shkruarin,shumë fjalë të huaja
Share
17 Qershor 2017 - 10:37
Media
Fake News, si bien n grack mediat e Tirans/Investigimi
Fake News, si bien n grack mediat e Tirans/Investigimi
13 Qershor 2017 - 16:30
Media
Gjin Gjoni padi gazetarëve, SHBA i​ bën jehonë deklaratës së UGSH
Gjin Gjoni padi gazetarëve, SHBA i​ bën jehonë deklaratës së UGSH
Share
13 Qershor 2017 - 11:17
Media
Gjin Gjoni padit Shqiptarja.com Unioni i Gazetarve: Dorhiqu!
Gjin Gjoni padit Shqiptarja.com Unioni i Gazetarve: Dorhiqu!
11 Qershor 2017 - 21:20
Media
"Motrat e gjakmarrjes",dokumentari i 'Al Jazeera' pr familjen shkodrane
"Motrat e gjakmarrjes",dokumentari i 'Al Jazeera' pr familjen shkodrane
1   2   3   4
Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgnjyer me Ramn do m ftoj kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/10/2017, Viti VII - NR.250
media