Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:58 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Media
11 Qershor 2012 - 17:30
A1Report, ende s'kemi nisur
mirë, por shikuesit na presin
TIRANË - Edhe pse ende në prova teknike dhe pa filluar transmetimet e rregullta me lajmet dhe emisione, A1Report kanali më i ri televiziv në Shqipëri është bërë stacioni i preferuar në baret dhe klubet e kryeqytetit.

Një i tillë është bar-restoranti te qendra tregtare afër Liqenit Artificial.

Ambienti, që frekuentohet më së shumti nga familjarë, prej disa ditësh ka nisur të stacionojë plazmat në kanalin 46 ku shfaqet televizioni A1Report.

A1report

(arr/shqiptarja.com)

11 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
hasan koni kur do filloni dhe ku do ju shofim
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Romani “E penguara”, Kadare intervistė pėr gjermanen “Die Welt”
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 27/07/2017, Viti VII - NR.175