Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:24 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Media
24 Maj 2013 - 07:11
Fevziun e lėnė nervat i ulėret
Lames nė emision direkt/VIDEO
TIRANE - Shpėrthime tė jashtėzakonshme tė moderatorit tė emisionit tė njohur “Opinion” Blendi Fevziu nė puntatėn e djeshme ku pėrballė ishin Artan Lame dhe Sokol Olldashi.

Pas disa ndėrhyrjeve tė Lames, Fevziun nuk e kanė mbajtur mė nervat, duke pėrplasur edhe shkopin e drejtuesit i ėshtė drejtuar kandidatit pėr deputet tė Partisė Socialiste: “Pusho, pusho. Pusho ore tė them. Mos lėviz fare. Mbylle gojėn po tė them”.

E teksa Lamja, edhe i gjendur i papėrgatitur pėr kėtė reagim tė Fevziut, ėshtė pėrpjekur tė reagojė sadopak, Fevziu vazhdonte: Merr vesh ti apo jo. Ai stė ndėrhyri, mos i ndėrhy. Ore dėgjon apo jo, pushooooooo. Kurt ė mbaroi zoti Olldashi fillo ti. Po pusho ore tė them. Po deshe merr edhe shkopin edhe dil aty e bėj oponencė”. Debati i djeshėm ishte i pėrqėndruar tek rrugėt, ku secila palė mbronte tezat e saj. Olldashi se qeveria kishte bėrė shumė rrugė, ndėrsa Lame se rrugėt e bėra ishin tė kėqia, ose nuk ishin bėrė fare. Megjithatė “e reja” e kėsaj puntate ishin nervat e Fevziut. Pėr herė tė parė, shpėrthimi i tij ishte jashtė mase i ashpėr, sidomos me njė mik tė tijin, siē e quan ai Lamen.

Redaksia online
(sg/shqiptarja.com)

8 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Tirona Po ky paska lon kokrren e nomit tu bertit si ato qe mledhin hekra,ai vertet eshte alergjik,po mos e fto n emision,dhe ai smund te zezen ta bej te bardh me zor,se e dim ca rrugesh jon shtru,sikur me ly nje fet buk me tlyn....po mjer ai popull kush e komandon,un jom DEMOKRAT i orve te para, dhe pranej nuk kthehem ne shqipni,se ka kshu lloj politikanesh mashtrusa,me kto vetem me u bo kamikaz,se te hik petlla...
avatar
Anonim
Tirona Po ky paska lon kokrren e nomit duke bertit,dhe gjoja kopjo europjanet ne kto emisjone,ai me te vertet eshte alergjik,po dhe te bardhes nuk mund i thot q
avatar
Anonim
ciu rrofte shqiperia per ca specie mutante pa seder e karakter si fevziu. ne cdo vend tjeter do e kishin perqeshur e tallur si ushtar me pagese ose kukull me komande. por ne shqiperi ku s'ka moral e cipe keto individe jane te paret se paraqesin trendin e momentit ku morali dhe karakteri eshte nje hic para parase dhe pushtetit. ikni mbytuni ore qenie pa ymer dhe bosh. shpirtin ia keni shitur shejtanit per nje cope buke ptu, ptu.... plera../
avatar
Anonim
luli Fevziu e duroi shume kete lamen se ne qe e pame nga shtepia menduam se ne prapanic dhe ne goje duhet te kishte dicka jo te zakonshme qe nuk e lane te ndjehej rehat kete njeri...gjith emisionin nuk la njeri pa e bere me nerva besoj,imagjinoni cdo beje ne parlament po te zgjidhet?
avatar
Anonim
Daniel vetem me voten e popullit do i lagojme fantomaset
avatar
Anonim
Saliu. Po mire more Fevzi ,kush te tha ty te merje Olldashin ne emision per rruget?.Ne i kemi biseduar keto pune qe te mos e marin vesh njerzit sa km rruge kemi bere ,ti na i nxore renat ne televizor.Ku mer vesh populli se cbejme ne,sa me shume te genjejme me shume vota mrim.Kerkoje falje lames ,se ai ka te drejte.Olldashi kishte ardhur ne emision me h... ne ne dore.
avatar
Anonim
agron fevziu eshte vertete gazetari i shkelqyere por me keta gomar qe ftone ne emisjone dhe genjeshtrat qe degjon nga keta gomar vjene nje dite dhe durimi humbet
avatar
Anonim
lexuesi Tan Lame nuk e di hallin tend more Fevzo kur do te mbrosh ata qe urinoheshin nga qejfi edhe nga frika ne te shkuaren.Hallin e madh e ke me veten pastaj me dash-ollin, sal-ariun dhe dolare-sandron,Te gjithe doni te beni albanistanin, si dikur zululandin duke i shtruar rruget nga pese- gjashte here ne vit me vaj motorrash, jo me zift qe te merrni te dhjetat per ēdo shirit.Populli dalengadale po del komit dhe do te "perqeshe" cilindo bastard demokrat-okomunist.
avatar
Anonim
rrushi More princ ,qe na permend homo Enverin,harrove sesi u thoshte te ndershmeve te byrose per K.Hazbiu,QIJANI MOTREN!11
avatar
Anonim
Konti Fevzi,mos harro se kur kemi qėnė tė rij,tė kam dhėnė celsin dhe tė kam futė tek unė nė shpij,qė ti tė kėnaqesh me 1 ORROSPIJ.Dont you remember?Tani ja bėje emisionin mirė, ja merr S.B. puppet, D.Shehin qė nė dimėr tha se "NE SHQIPTARET NUK JEMI BURRA TĖ BĖJMĖ SHTET" dhe tė tė zėrė ca nga magja(B.) qė tė ngrohesh e mos lajthitesh.SERIOUSLY.
avatar
Anonim
diana Epo te ftosh ne emision nje te cmendur ( se nje person publik normalnuk mund te komunikoje si Artna Lame ) normal qe do perfundosh ne veprime te tilla se te Fevziut. Po hajduti ore ska faj . ( shprehje popullore kjo) se na e nxoret sikur Lamja po fliste normalisht ( se per ulerimat dhe veprimet idiote te tij nuk permenden) dhe na u frikesua e na i erdhen te papritura fjalet e Fevziut
avatar
Anonim
Princi A e kini dėgjuar ndonjėherė Enver Hoxhėn t'u drejtohet kėshtu bashkėbiseduesve apo "armiqve" tė Partisė e tė socializmit? Diktatori dhe diktatur
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16