Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 06:30 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Metronews
12 Gusht 2017 - 15:22 | përditesuar në 15:29
​Kėrkuan tė befasojnė dasmorėt,
ēifti rrėzohet me ashensor/Video
Epo dasma ėshtė njė ditė e veēantė pėr tė gjithė, e ndėrsa pėrpiqemi tė fusim sa mė shumė detaje unike nė tė, mund tė na ndodhė qė pėr pak tė kthehet nė njė tragjedi.

Njė gjė e tillė duket se i ka ndodhur edhe njė ēifti tė ri nė Malishevė.

Ata kėrkuan njė hyrje tė veēantė nė ceremoninė e dasmės duke pėrdorur njė ashensor nė mes tė restorantit.

Por, nė momentin kur ēifti kanė mbėrritur lart, ashensori ėshtė lėshuar me shpejtėsi tė madhe, dhe ēifti ka rėnė poshtė.

Mėsohet se dhėndri ėshtė me lėndime shumė tė vogla, ndėrsa nusja ka thyer dorėn.

Epo mund tė themi se shpėtuan paq.


Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

6 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Jane Bere martesat si Facebook. Duan te bejne patjeter dicka te vecant. Tani nuset mbrijne ne altar me helikopter pa marre parasysh rrezikun.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
​Balliu:Komisionerėt e PD u shitėn jemi tė hapur pėr bashkėpunim 
Ekskluzive/ Fleckenstein rrėzon raportin e teknikėve tė PD-sė
Intervista/17 vjeēarja shqiptare hap shoqatė bamirėsie online
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 22/08/2017, Viti VII - NR.197