Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lajme tė mira
12 Gusht 2017 - 05:49
​Keni parë si këto lloje macesh? Ato
janë kaçurrele dhe shumë të rralla
Këto lloje macesh po habisin internetin, sepse janë kaçurrele dhe shumë njerës nuk i njohin.
 
Në internet janë hedhur disa foto të disa maceve shumë të bukura dhe e veçanta e tyre është se qimet e tyre nuk janë si të zakonshmeve, ato janë kaçurrele.
 
Origjina e tyre ende nuk dihet, pasi edhe pronarët e tyre kanë thënë se janë duke kërkuar informacion në lidhje me to.
 
Në këtë fotogaleri do të shihni bukurinë e këtyre maceve “të panjohura”.
 


Redaksia Online
Er.K/Shqiptarja.com

0 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276