Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:50 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lajme tė mira
12 Shtator 2017 - 16:51 | përditesuar në 17:43
​Surprizat e motit, ēfarė
pritet gjatė mbrėmjes
Do tė vijojnė surprizat e motit edhe ditėn e sotme. Pasditja dhe mbrėmja pritet tė shoqėrohen me kthjellime nė tė gjithė territorin shqiptar.

Ndėrkohė, meteorologėt parashikojnė vranėsira kalimtare gjatė pasdites nė zonat jugore. 

Deri nė mesditė Veriu - Qendra mbeten me kthjellime e vranėsira tė shpeshta duke rrezikuar nga shira tė dobėt, por kthjellime e vranėsira kalimtare dominojnė zonat jugore. Pasditja vijon me kthjellime e vranėsira tė lehta nė Jug, por zonat qendrore e veriore mbeten me alternime kthjellimesh e vranėsira tė herė pas hershme. Mbrėmja sjell mot kryesisht tė kthjellėt nė tė gjithė territorin shqiptar, bėjnė me dije sinoptikanėt.

Ndėrsa, temperaturat e ajrit ruajnė vlera thuajse konstante gjatė mėngjesit, por njė rritje tė lehtė tė temperaturave sjell mesdita.

Redaksia Online
D.Ē./Shqiptarja.com

22 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276