Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:13 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
17 Dhjetor 2017 - 15:49
Lajme t mira
VD/Udhtim n liqenin e Komanit, turistja: Vend ideal pr pushime
VD/Udhtim n liqenin e Komanit, turistja: Vend ideal pr pushime
Share
17 Dhjetor 2017 - 10:56
Lajme t mira
FOTO/Bashkia e Tirans, stola trinj pr rrugicat dhe lagjet
FOTO/Bashkia e Tirans, stola trinj pr rrugicat dhe lagjet
Share
16 Dhjetor 2017 - 20:16
Lajme t mira
Brazil,Kadri Morinaj zbulon pllakatn vendoset pran shtatores s Nn Terezs
Brazil,Kadri Morinaj zbulon pllakatn vendoset pran shtatores s Nn Terezs
Share
16 Dhjetor 2017 - 19:25
Lajme t mira
Kompania franceze Lesaffre sjell produktet e saj n Shqipri
Kompania franceze Lesaffre sjell produktet e saj n Shqipri
Share
16 Dhjetor 2017 - 14:53
Lajme t mira
Sheikët në kërkim të mollëve shqiptare,i preferojnë më shumë
Sheikët në kërkim të mollëve shqiptare,i preferojnë më shumë
16 Dhjetor 2017 - 11:03
Lajme t mira
FOTO/Bashkiarehabiliton lulishtet,apel pr qytetart
FOTO/Bashkiarehabiliton lulishtet,apel pr qytetart
Share
16 Dhjetor 2017 - 08:12
Lajme t mira
NGjermani, jo pr azil, DW: Ka772 mij vende t lira pune
NGjermani, jo pr azil, DW: Ka772 mij vende t lira pune
Share
15 Dhjetor 2017 - 23:57
Lajme t mira
Facebook sjell super-veçorinë,si të shpëtoni nga dikush që ju bezdis
Facebook sjell super-veçorinë,si të shpëtoni nga dikush që ju bezdis
15 Dhjetor 2017 - 17:50
Lajme t mira
Pamje spektakolare nga "Fshati i Festave" në sheshin 'Skënderbej'
Pamje spektakolare nga "Fshati i Festave" në sheshin 'Skënderbej'
15 Dhjetor 2017 - 16:45
Lajme t mira
Birra Tirana vjen menj produkt t ri, festn sheshin Sknderbej
Birra Tirana vjen menj produkt t ri, festn sheshin Sknderbej
15 Dhjetor 2017 - 09:55
Lajme t mira
Tirana me nj Teatr t Hapur,ja si po ndryshonAmfiteatri teLiqeni/FOTO
Tirana me nj Teatr t Hapur,ja si po ndryshonAmfiteatri teLiqeni/FOTO
Share
15 Dhjetor 2017 - 17:21
Lajme t mira
Knorr, Hellmanns, Lipton, Neranxi prezanton produktet e reja
Knorr, Hellmanns, Lipton, Neranxi prezanton produktet e reja
14 Dhjetor 2017 - 11:45
Lajme t mira
FOTOT/Rrugt e reja me korsi biikletash n Tiran
FOTOT/Rrugt e reja me korsi biikletash n Tiran
13 Dhjetor 2017 - 14:09
Lajme t mira
Si t ulni tensionin e lart me metoda natyrale
Si t ulni tensionin e lart me metoda natyrale
Share
12 Dhjetor 2017 - 13:50
Lajme t mira
Parku i Liqenit me knd t ri lojrash pr fmijt PAK
Parku i Liqenit me knd t ri lojrash pr fmijt PAK
12 Dhjetor 2017 - 10:00
Lajme t mira
Nisma e re në Tiranë: Më jep qesen, të të jap një trastë/FOTO
Nisma e re në Tiranë: Më jep qesen, të të jap një trastë/FOTO
11 Dhjetor 2017 - 08:05
Lajme t mira
Vëllezërit shqiptarë po mahnisin  mbarë botën me suksesin e tyre
Vëllezërit shqiptarë po mahnisin  mbarë botën me suksesin e tyre
Share
08 Dhjetor 2017 - 09:11
Lajme t mira
Viktimat e dhuns,SHBA njoftim t rndsishm pr emigrantt
Viktimat e dhuns,SHBA njoftim t rndsishm pr emigrantt
Share
06 Dhjetor 2017 - 13:01
Lajme t mira
Edhe mjekt e FA n ndihm tt prmbyturve,vizita dhe ilae falas
Edhe mjekt e FA n ndihm tt prmbyturve,vizita dhe ilae falas
Share
06 Dhjetor 2017 - 12:12
Lajme t mira
Vizita mjeksore der m der te banort e prekur nga prmbytja
Vizita mjeksore der m der te banort e prekur nga prmbytja
Share
06 Dhjetor 2017 - 11:01
Lajme t mira
Ju pëlqejnë gatimet? Ja si bëhet Dredhaniku i Ngrohtë me Djathë
Ju pëlqejnë gatimet? Ja si bëhet Dredhaniku i Ngrohtë me Djathë
05 Dhjetor 2017 - 19:32
Lajme t mira
Boza,vlerat e ksaj pije t shijshme dhe historia e origjins shqiptare
Boza,vlerat e ksaj pije t shijshme dhe historia e origjins shqiptare
05 Dhjetor 2017 - 10:52
Lajme t mira
Ju plqejn kafsht?Ja si mund tpunoni nKopshtin Zoologjik
Ju plqejn kafsht?Ja si mund tpunoni nKopshtin Zoologjik
Share
05 Dhjetor 2017 - 10:22
Lajme t mira
Ekonomia, ministri Ahmetaj: Jan 36 mij vende t lira pune
Ekonomia, ministri Ahmetaj: Jan 36 mij vende t lira pune
03 Dhjetor 2017 - 02:03
Lajme t mira
Ky sht shqiptarifatlum n SHBA fitoi 1 milion dollar n lotari
Ky sht shqiptarifatlum n SHBA fitoi 1 milion dollar n lotari
30 Nentor 2017 - 18:02
Lajme t mira
Fmijt me leuemi,‘Run 4 the Children’ gar mes tyre prmbshtetje
Fmijt me leuemi,‘Run 4 the Children’ gar mes tyre prmbshtetje
Share
30 Nentor 2017 - 13:38
Lajme t mira
Bashkia m e bukur n Shqipri? Mrekulliaegodins n Vlor
Bashkia m e bukur n Shqipri? Mrekulliaegodins n Vlor
30 Nentor 2017 - 09:19
Lajme t mira
Si qen polic që është i duhet dhe pak stërvitje /VIDEO
Si qen polic që është i duhet dhe pak stërvitje /VIDEO
29 Nentor 2017 - 23:10
Lajme t mira
Këndon e kërcen me këngën e preferuar, shihet 33 mln herë
Këndon e kërcen me këngën e preferuar, shihet 33 mln herë
28 Nentor 2017 - 20:26
Lajme t mira
N.Geographic:Shqipria mes 21 vendevepr t'u vizituar n2018
N.Geographic:Shqipria mes 21 vendevepr t'u vizituar n2018
1   2   3   4
Intervista
'Qumshti', kreu i AFI: Qytetart t mos blejn produkte n rrug
Orlando: 12 t dnuar n Itali nuk arrestohen n Shqipri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi drogn,duhej t ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/12/2017, VITI VII- NR.298
metronews