Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lajme tė mira
12 Gusht 2017 - 08:53 | përditesuar në 09:01
Bien temperaturat nė fundjavė
priten reshje shiu
Nėse keni vendosur pėr ta kaluar fundjavėn nė plazh, do tė bėnit mirė ta rimendonit edhe njėherė zgjedhjen tuaj.

Sipas Meteoalb dita e sotme paraqitet me kthjellime dhe vranėsira tė shpeshta, mė tė dukshme gjatė mesditės.

Pasditja pritet tė shoqėrohet me shtimin e vranėsirave nė vend, duke sjellė gjatė orėve tė mbrėmjes dhe orėve tė para tė mėngjesit tė sė dielės reshje shiu.

Edhe e diela deri nė mesditė do tė ketė tė njėjtat kushte tė motit, ndėrkohė mė pas, nė pjesėn mė tė madhe tė vendit do tė rikthehet  moti i kthjellėt.

Temperaturat  e ajrit  gjatė mesditės sė sotme do tė bien me 6 gradė.

Gjithashtu dita e djelė do tė shėnojė njė rėnie temperaturash, ku nė rang vendi pritet tė bien 12-13 gradė celsius, e termometri do tė shėnojė njė maksimum prej 33 gradėsh celsius.

Redaksia Online
D.T/Shqiptarja.com

9 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Balla: Llalla ikėn nė 7 dhjetor Kryeprokurori i ri i pėrkohshėm
Studiuesi Belushi-Ramës: Krijo dikasterin ministerial për arbëreshët
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 10/12/2017, VITI VII- NR.292