Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lajme tė mira
12 Gusht 2017 - 05:09
FOTO/ Shikoni çfarë ndodh
kur fëmijët janë vetëm në shtëpi
Prindërit e dinë se të kesh fëmijë në shtëpi duhet ti thuash lamtumirë shtëpisë së pastër dhe të rregullt.
 
Fëmijët kanë aftësi të jashtëzakonshme për të krijuar rrëmujë brenda një minute, dhe këtë do ta shihni në fotogalerinë që kemi sjellë për ju.
 
Nga kureshtja fëmijët janë në gjendje të bëjnë gjithçka pa e ditur se në disa raste u rrezikohet jeta, prandaj dhe prindërit që kanë postuar këto foto ju bëjnë thirrje të gjithë pridërve që nuk duhet ti lënë kurrë fëmijët vetëm në shtëpi.


 
Redaksia Online
Er.K/Shqiptarja.com

0 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276