Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:13 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lajme tė mira
13 Shtator 2017 - 17:12 | përditesuar në 18:48
Foto,VD/ Themeluesi i "Alibaba"
surprizon me performancėn e tij
Jack Ma, themeluesi i gjigandit “Alibaba”, ka surprizuar me performancėn e tij nė festėn e pėrvjetorit tė kompanisė sė tij.

Gjatė zhvillimit tė festės, nė skenė ėshtė ngjitur njė person me maskė nė fytyrė qė ka performuar nėn ritmin e kėngės sė legjendės sė muzikės POP, Michael Jackson.

Nė mes tė performancės Ma ka hequr maskėn duke i surprizuar tė gjithė tė pranishmit nė festė.

Performanca e Jack Ma ndodhi nė festėn e organizuar pėr 18-vjetorin e krijimit tė kompanisė sė tyre. 

Ndėrkohė, kujtojmė qė themeluesi i kompanisė ka pėrfermuar edhe nė festėn e 2009, ku Jack Ma u shfaq me njė paruke bjonde dhe u shfaq me njė stil punk rock.

23 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276