Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lajme tė mira
09 Shkurt 2013 - 15:31
Google kap mat çiftin duke bërë
seks në një dhomë zhveshjeje
FRANCE - Një cift është kapur mat duke bërë sex në një dhomë zhveshje. Ishin fotografët e Google, që teksa vizituan dyqanin shkrepën fotot e çiftit me të mbathura nëpër këmbë.

Fotoja u bë publike pasi u postua në internet nga Google Store View, nje opsion i ri që i lejon vizituesit të bëjnë një shëtitje virtuale në biznese të caktuara.

Por tani mendohet, që fotoja ishte thjesht një marifet i menduar mirë nga dyqani i skive Krataoa, në resortin Francez të skiimit si një mënyrë për të rënë në sy.


Nje vështrim 360 gradësh nëpër dyqan tregon, që ka dhe skena të tjera zbavitëse të pazbuluara ende.


DHOME ZHVESHJEJE


(e.g/ad.ti/shqiptarja.com)

10 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16