Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:28 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lajme tė mira
12 Gusht 2017 - 16:13
Princi George me poza femërore
dhe ikonë e homoseksualëve?/Foto
“Një pozë femërore”, kështu është komentuar nga ndjekësit një foto e Princit George, i cili është fotografuar në bordin e një helikopteri.

Kaq ka mjaftuar për agjencinë e lajmeve të komunitetit homoseksual “Pink News”, të cilët e kanë zgjedhur 4-vjeçarin më pas si “ikonë e homoseksualëve”.

Kjo sigurisht nuk është pritur mirë, dhe një politikan Jim Allister i partisë minore nga Irlanda e Veriut, i ka kërkuar faqes që ta zhdukë artikullin. Sipas politikanit përmbajtja e tij është e sëmurë.

Megjithatë Benjamin Cohen, drejtues i “PinkNews” refuzon të ndryshojë version, pasi sipas tij artikulli është bazuar në komentet e ndjekësve.
princi george
  Foto në të cilën princi George është komentuar për qëndrim femërorë

Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

22 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
d ESHTE VETEM NJE FEMIJE E NUK MUND TE KOMENTOSH.ESHTE ENGJELL QE RRITET CDO DITE.
avatar
Anonim
Haka Tekizoti Botė e sėmurė qė oksigjenin e jetės e merr te interpretimet e sėmura. Pisa qė duan tė ndyjnė edhe pafajsinė fėmijnore.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/11/2017, VITI VII- NR.278