Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 15:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Metronews
08 Shkurt 2013 - 22:15
Shën Valentini, ofertë magjike
për të dashuruarit  në Padam
TIRANE - Në prag të 14 Shkurtit, të dashuruarit rendin për të gjetur një mënyrë speciale për të shprehur dashurinë. Këtë vit do jetë shumë më e lehtë pasi “Padam All Day Coctail Lounge” ka menduar t’ju sjellë parajsën në tokë me ambientet e vilës më romantike në kryeqytet.

Vila Padam sjell një ofertë magjike për të festuar ditën e të dashuruarve. Nën një çmim do të përfitoni një darkë romantike, një qëndrim në një nga dhomat e hotelit të dizenjuara me aq kujdes si dhe mëngjesin në dhomë.

Këtë 14 Shkurt mënyra më e bukur për të thënë “Të Dua” është nën tingujt e muzikës klasike dhe dritës së qirinjve në Vilën Padam.

padam

padam

Redaksia Online
(Gre.M/Shqiptarja.com)

15 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Romani “E penguara”, Kadare intervistė pėr gjermanen “Die Welt”
Humbja e PD nė zgjedhje, Salianji: Basha mori pėrgjegjėsitė e duhura
Sėmundja e rrallė, 19 vitet e vėshtira tė Geraldinės
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 25/07/2017, Viti VII - NR.173