Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:19 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lajme tė mira
12 Shtator 2017 - 18:34
Shpejtësi marramendëse, policia
kap Ferrarin luksoz në ish-Bllok
Një makinë tepër luksoze është shfaqur sot në zonën e ish-Bllokut, në Tiranë.

Makina sportive Ferrari, është ndaluar nga policia, teksa ka qenë duke lëvizur me një shpejtësi marramendëse në rrugë.

Mjeti ka rënë në “rrjetën” e policisë, pasi ka shkelur rregullat e qarkullimit rrugor.

Nuk dihet kujt i përket mjeti super luksoz, por bëhet e ditur se ka tërhequr jo pak vëmendjen e qytetarëve, pasi kanë qenë pikërisht këta të fundit, që kanë raportuar për të. 

Ferrari Tirane
(Ferrari i sekuestruar në ish-Bllok)

Redaksia Online
D.Ç./Shqiptarja.com

23 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Nona Ore shum komb legen jemi.sa vjen nje gje e bukur ne shqiperi direkt raportojm si ne diktature.po pse mo bashke me kte pronarin e ferrarit e keni ble.si ka mundsi o zemerzinj merreni vetem me spiunlliqe.si perfundim ca fituam si komb.vetem stres a legena legena posht inatcinjt
avatar
Anonim
Blloku Faktikisht nk dihet se i kujt eshte mjeti lluksoz. Veshtire te jepet emri i pronarit. Cuni i deputetit ministrit apo shokut te ketyre te siperpermendurve. Anonim se keshtu ruhet privacia e ketyre njerzve. Fukarai pa bere gje i del emri ne gazete. Mjere ne per qeverine qe kemi
avatar
Anonim
efaed i vetmi rast qe s'ia vlen te shash qeverine, kur eshte ne fakt komplet faji i oturakut mediatik
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/03/2018, VITI VIII- NR.63