Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lajme tė mira
13 Tetor 2017 - 01:26 | përditesuar në 01:37
Sokol Cikalleshi jep lajmin e mirė:
Zyrtarisht baba
Sulmuesi i Kombėtares shqiptare, Sokol Cikalleshi dhe bashkėshortja e tij, Kornelia janė bekuar me njė fėmijė.

Futbollisti 27-vjeēar ėshtė shprehur i entuziasmuar nė njė fotografi tė postuar nė Instagram, ku bėn me dije edhe emrin e vajzės sė tij, Rajna.

Zyrtarisht Baba ! Falenderoj Zotin qė me bėri te pėrjetoj sot parajsėn e kėsaj bote ! RAJNA”, ka shkruar Cikalleshi nė Instagram.

Cikalleshi ėshtė sulmues I kombėtares me 26 paraqitje, ku ka realizuar 2 gola, ndėrsa luan pėr ekipin truk tė Osmanlisporit.

cikalleshi
Redaksia Online
a.dr/shqiptarja.com

4 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Albania E kujt i intereson
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 25/11/2017, VITI VII- NR.279