Horoskopi Ditor

Publicitet
 • DASHI (20/III-20/IV)

  Ditė ēuditshme pėr ēiftet, kontradiktat mund tė zemėrojnė partnerin/en tuaj. Megjithatė, Marsi ėshtė i favorshėm nė shenjėn tuaj dhe ju ndihmon pėr tė normalizuar marrėdhėniet. Njohje tė reja pėr beqarėt dhe aventura. Mundohuni tė peshoni mirė fjalėt me eprorėt tuaj nė punė. Mbani nė vetvete reagimet impulsive.

 • DEMI (21/IV-20/V)

  Kjo e martė nuk do t’ju japė emocione tė veēanta, por nga ana tjetėr ju do tė bėni gjithēka pėr tė tėrhequr vėmendjen e partnerit/es qė nė kohėt e fundit duket e pakapshme. Beqarėt do tė bėjnė takime tė reja, por jo interesante pėr t’u mbajtur mend. Promovimet dhe ēmimet janė nė horizont. Megjithatė, Mėrkuri ju fton tė shqyrtoni njė zgjedhje ose njė bashkėpunim.

 • BINJAKET (21/V-20/VI)

  Mė shumė stabilitet pėr marrėdhėniet e lėkundura, sot ėshtė njė ditė e mirė pėr tė qetėsuar tensionet dhe pėr tė shijuar disa momente tė mira nė ēift. Yjet favorizojnė takime interesante pėr zemrat e vetmuara. Ka shumė lajme nė fushėn profesionale, disa raste duhet tė merren mė seriozisht. Mos i delegoni punėtorėve atė qė mund ta bėni vetė.

 • GAFORRE (21/VI-22/VII)

  Venusi nė shenjė ju mundėson njė ditė tė bukur dhe tė qetė. Harmoni perfekte nėse jeni nė ēift! Beqarėt do e ndjejnė veten gati pėr tė nisur aventura romantike. Sqaroni sferėn tuaj profesionale, pėr tė shmangur angazhimet e mbivendosura. Do tė ketė goditje tė papritura nė punė, por edhe fat dhe para shtesė.

 • LUANI (23/VII-22/VIII)

  Kush ka njė lidhje tė gjatė sot do tė mahnisė personin e tij/saj tė dashur me njė surprizė tė pabesueshme. Ju nuk keni frikė nga ideja e angazhimit pėr jetėn, jeni gati pėr ta bėrė kėtė! Yjet ndezin zjarrin edhe nė zemrat e beqarėve qė do tė largojnė mėrzinė me flirte tė reja. Jepni ambicie bindėse nė punė, ndiqni ato qė ju japin perspektivė pėr tė fituar.

 • VIRGJERESHA (23/VIII-22/IX)

  Harmonia nė ēift do tė shqetėsohet nga prania e Marsit qė do t’ju bėjė pak egoistė, por pėr fat tė mirė dialogu dhe mirėkuptimi do tė mbizotėrojnė dhe do tė rivendosin qetėsinė. Bukuria do t’i bėjė tė dallueshėm beqarėt tė cilėt do t’i japin ndjeshmėri sensualitetit tė tyre! Shmangni ritmet stresuese nė punė dhe delegoni disa nga angazhimet tuaja tek dikush pėrgjegjės.

 • PESHORJA (23/IX-22/X)

  Sot ēiftet do tė kenė momente tensionesh, tė provokuara mbi tė gjitha nga diskutimet pėr arsye tė kota, por nė mbrėmje marrėdhėnia do tė rifitojė forcėn e saj. Mėrkuri intensifikon shanset e takimit pėr beqarėt, tė jenė tė hapur ndaj ftesave dhe njohjeve tė reja. Mos u stresoni pėr asgjė, edhe nėse keni tė drejtė, duhet tė siguroheni qė puna tė vazhdojė nė njė atmosferė tė qetė dhe bashkėpunuese.

 • AKREPI (22/X-21/XII)

  Ditė e madhe e mirėkuptimit pėr ēiftet, nė ajėr ka edhe erė pėr bashkėjetesė pėr ata qė janė nė njė marrėdhėnie tė gjatė, pėr tė tjerėt diēka mė konkrete. Nė kėtė moment, shumica e shenjės gėzojnė kėnaqėsi tė madhe! Beqarėt do tė jenė nė gjendje tė krijojnė miq tė rinj, tė rrisin kontaktet dhe tė bėjnė takime befasuese! Periudhė e favorshme pėr ata qė studiojnė dhe pėr ata qė kėrkojnė punėn e tyre tė parė, ata qė tashmė kanė njė punė do tė synojnė mė lartė.

 • SHIGJETARI (22/XI-21/XII)

  Sot ju do t’i jepni euforisė tuaj dhe entuziazmin me gjeste tė vogla ndaj tė dashurit/ės tuaj. Ndoshta kėrkoni faljen pėr disa mungesa ndaj tij/saj Venusi ofron shumė mundėsi pėr zemrat e vetmuara pėr tė gjetur shpirtin binjak, pėrfitoni nga kjo! Urani sjell ndryshime pozitive nė jetėn tuaj profesionale.

 • BRICJAPI (22/XII-20/I)

  Njė moment reflektimi do t’ju sjellė nė vėmendje njė mėnyrė pėr tė marrė nė konsideratė marrėdhėnien tuaj nė ēift. Beqarėt nga ana tjetėr, do tė eksperimentojnė me takimet magjike dhe do tė jenė nė gjendje tė habisin ata pėrreth tyre. Ju duhet tė punoni shumė pėr tė arritur qėllimet e dėshiruara, dhe fatmirėsisht nuk ju mungon energjia.

 • UJORI (20/I-19/II)

  Ata qė janė nė njė marrėdhėnie do e gjejnė veten duke menduar pėr dikė larg. Kthimi i mundshėm i atij zjarri tė shuar ėshtė shumė pa shpresė, prandaj bėni kujdes. Momente gėzimi pėr shumė beqarė qė mund tė realizojnė takime tė rėndėsishme pėr dashurinė. Yjet do i keni nė krah dhe do arrini tė pėrfundoni me sukses projekte tė reja.

 • PESHQIT (20/II-19/III)

  Do keni ulje dhe ngritje nė ēift, por ēdo herė do ju duhet tė ringjallni zjarrin pėr tė forcuar marrėdhėniet tuaja. Venusi siguron momente magjike. Beqarėt duhet tė jenė tė kujdesshėm qė tė mos i besojnė sekretet e tyre ēdokujt. Duke besuar intuitėn tuaj dhe aftėsitė tuaja do tė jetė njė bazė themelore pėr shmangien e gabimeve nė punė.