Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:49 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
E Hënë, 19 Shkurt 2018
Më të lexuarat »
Artikujt më të vizituar nga lexuesit e Shqiptarja.com
ditë javë muaj
 1. Klosi: N mars nis ndalimi i futjes s makinave t vjetra
 2. Panik në Turqi, lojtari humbet ndjenjat në fushë/ VIDEO
 3. Aksident i rnd n Velipoj vdes babai medy fmijt/ VD
 4. Nis punTask-Forca kundr krimit, ja dosjet q do hetoj
 5. Astrit Patozi kujton adrn e PD: Mos e mallkoni kot 18 shkurtin!
 6. Faltorja m e rndsishme e budizmitprfshihet nga flakt
 7. Aksidenti në Velipojë, mjekët: Vajza rëndë, dy djemtë në gjendje të mirë
 8. Rama publikon momentet e pritjes në Kosovë/ VIDEO
 9. Aniston ribashkohet me Brat Pitt, e pse jo?
 10. Zjarr i fuqishm n nj ndrtes n Londr, nuk raportohent lnduar
 1. Plumb n kok biznesmenit64 vjear n ish-bllok/Emri+Detajet 14000 lexime
 2. Maks Velo bn publike emrat e spiunve q i nxin jetn
 3. Aksident i rnd n Velipoj vdes babai medy fmijt/ VD
 4. 'Furtun' n Polici, do largohen drejtore shefa komisariatesh
 5. Llalla non-grata:Lu,keqinformoi Departamentin e Shtetit "
 6. Sabit Brokaj: Ja kush e ka radhn pas Adriatik Llalls
 7. Tiran,sherr para lokalit,plagosen dy persona, n krkim bab e bir
 8. E krkon SHBA, kapet n Tiran hackerishqiptar i bands Infraud
 9. Korrupsioni, Llalls dhe familjes s tij i ndalohet hyrja n SHBA
 10. VD/ Dalin pamjet, anija greke ia mbath pasi goditet nga turqit
 1. Plumb n kok biznesmenit64 vjear n ish-bllok/Emri+Detajet 14000 lexime
 2. Nuk i pranoi dashurin,djali vret 21-vjearen, tenton vetvrasjen 13775 lexime
 3. I shtrir e i gjakosur, ja pamjet e t riut pas vrasjes tek QSUT/VD 12050 lexime
 4. Tiran, atentat pran shtpis 41-vjearit, vritet me 5 plumba 11775 lexime
 5. Ish-polici grek vrassi me pages i Kasmit,4 n pranga/Emrat+VD 11600 lexime
 6. Pranga pr korrupsion, 80 dosje me tendera n banesn e Xhiks 11300 lexime
 7. Rruga Tiran-Elbasan, arrest i ri pr Xhikn, pranga 2 drejtorve 10825 lexime
 8. 'Lajmroni ambulancn', motra e Ariels brtet me t madhe/VD 10775 lexime
 9. Aktorja Tinka Kurti n zi, vdes djali i saj i vetm,jetonte n Kanada 10025 lexime
 10. REPORT TV pamjeme dron nga protesta e opozits/VIDEO
Më të komentuarat »
Artikujt më të komentuar nga lexuesit e Shqiptarja.com
ditë javë muaj
 1. Protesta, aktort hyjn me forc n Teatr:Kumbaro t vij ktu
 2. Llalla non-grata:Lu,keqinformoi Departamentin e Shtetit "
 3. 'Krimet' thrrasinBerishn t dshmoj n gjyqin e Shullazit
 4. Korrupsioni, Llalls dhe familjes s tij i ndalohet hyrja n SHBA
 5. Presioni i Greqis: Hiqni emrin amri nga librat shkollor
 6. Kryemadhi: Qeveria s'ka plotsuar asnj kusht, por BE tel negociatat
 7. Arsimi, LSI interpelanc me Nikolln: Ministrja t procedohet penalisht
 8. Droga dhe ‘Shengen’, Shqipria marrveshje me BE,vjen Frontex
 9. 'Furtun' n Polici, do largohen drejtore shefa komisariatesh
 10. Lu: Llalla ishptoiVettingut, t mos i shptoj hetimitpenal
 1. Presidenti për fundjavë në Lezhë, Monika relaksohet pas protestës
 2. Çizme drejt Kryeministrisë? Monika Kryemadhi: Koha e Ramës mbaroi
 3. Kryemadhi: Arrestimi i Xhiks politik, sikryetar i LSI n Elbasan
 4. Basha: Mesazhi iprotests s 27 janarit,Rama jo m Kryeministr
 5. Llalla largohet nga drejtsia pr t shmangur Vetingun
 6. Hepatiti B, mjekimi dhe masat parandaluese
 7. Basha reagon pr her t par pas protests:Fitore me do kusht
 8. Pranga pr korrupsion, 80 dosje me tendera n banesn e Xhiks
 9. Protesta, aktort hyjn me forc n Teatr:Kumbaro t vij ktu
 10. Llalla non-grata:Lu,keqinformoi Departamentin e Shtetit "
Bloget më të lexuar »
Bloget më të lexuara nga lexuesit e Shqiptarja.com
ditë javë muaj
 1. Sa luks restorantet në Tiranë, por...
 2. Jetë emigranti
 3. Respekt e profesionalizëm edhe në gazetari
 4. Rikthim në traditë: Ku je Ti oj Zoja Shkodër!
 5. Punë të mbarë
 6. Sa 1000 protesta  
 7. Buzëqeshja e romëve
 8. Që kur njoha ty..
 1. Mirsevini në PsikoBLOG!
 2. Fërges Tirone
 3. Tradita në gatim dhe Oda Dibrane
 4. LINDJA PA DHIMBJE Anestezia epidurale dhe pasojat e saj
 5. Letër për Elivar Golemin
 6. Hipertensioni arterial (HTA)
 7. Peshk në kripë të aromatizuar
 8. Ja Menu-ja e Krishtlindjeve!
 1. Fërges Tirone
 2. Mirsevini në PsikoBLOG!
 3. Tradita në gatim dhe Oda Dibrane
 4. Letër për Elivar Golemin
 5. LINDJA PA DHIMBJE Anestezia epidurale dhe pasojat e saj
 6. Të jetosh Vegan! Receta superLight dhe të shëndetshme
 7. Si të shkruajmë një letër motivimi
 8. Fobia (frika) Sociale
Bloget më të komentuara »
Bloget më të komentuara nga lexuesit e Shqiptarja.com
ditë javë muaj
 1. Telefoni në krevat
 2. Mirsevini në PsikoBLOG!
 3. Jam ndjerë gjithnjë mirë në Greqi
 4. Po këtu morali s'e ka hiç kollaj!..
 5. Letër për Elivar Golemin
 6. Basha, shpenzime në emër të patriotizmit
 7. KONVULSIONET FEBRILE
 8. Çudia jemi ne, jo Meta Berisha e Basha
 9. Ali Pashai me Vasiliqinë..
 10. Dëshmorët e vrarë për herë të dytë
 1. Telefoni në krevat
 2. Mirsevini në PsikoBLOG!
 3. Po këtu morali s'e ka hiç kollaj!..
 4. Jam ndjerë gjithnjë mirë në Greqi
 5. Fertilizimi In Vitro (IVF)
 6. Basha, shpenzime në emër të patriotizmit
 7. Çudia jemi ne, jo Meta Berisha e Basha
 8. Letër për Elivar Golemin
Fotot më të para»
Fotot më të shikuara nga lexuesit e Shqiptarja.com
ditë javë muaj
 1. Çfarë po planifikojnë Basha dhe Kryemadhi ?
 2. 10 vjetori i Pavarësis, këngëtarja me famë botërore Rita Ora në Kosovë
 3. 20 fotografit m tronditse q jan shkrepur ndonjher!
 4. Kosova 10-vjet shtet/ Parakalim i FSK në Prishtinë
 5. E zhveshur n mes t dbors, Bleona uron Gzuar Vitin e Ri 2018
 6. Shn Valentini: 20 iftet m t famshme n ekran!
 7. Frederik Reshpja, sojtari i poezisë që qëndiste më bukur se vajzat e Shkodrës
 8. Ardit Gjebrea i bashkohet kryebashkiakut Veliaj, mbjellin pemë në Parkun e Farkës
 9. FOTO/Përfundon koncerti madhështor i Rita Orës në Kosovë
 10. Lauren Pope seksi me bikini n Spanj
 1. 20 fotografit m tronditse q jan shkrepur ndonjher! 33175 shikime
 2. Projekte mahnitse, shikoni far shkollash do bhen n Tiran
 3. Brenda karnavales s Rios/ Ngjyrat dhe veshjet mbreslnse
 4. Vrau 17 persona në SHBA, momenti i arrestimit të 19 vjecarit dhe fotot e tij me armë
 5. Shn Valentini: 20 iftet m t famshme n ekran!
 6. Tiranë, restaurohet Bisedka e Dranes në krahun lindor të Parkut të Liqenit
 7. Historia e 12 zbuluesve shqiptare ne luften e Vietnamit, nje vit ne xhunglat e vendit aziatik
 8. Rom, 'prpihen' 10 automjete nga gropa e hapur, s'ka t lnduar
 9. Mania pr armt, ja arsenali i atentatorit t Florids
 10. Foto nga ajrit t aksit rrugor Pogradec-Kor pas pastrimit t dbors
 1. 20 fotografit m tronditse q jan shkrepur ndonjher! 33175 shikime
 2. Ja fotot e ish-policit grek, vrasës me pagesë që ekzekutoi Devi Kasmin në Tiranë 17600 shikime
 3. Vrasje per dashurine e pamundur, ja kush ishin dy te rinjte nga Fieri 17125 shikime
 4. Foto t Kryeprokurores Arta Marku, si nuk e keni par 15150 shikime
 5. Ekspozohen 'ruset nudo' të Pandi Meles, të pikturuara në vitet '60 10525 shikime
 6. Report Tv siguron pamje ekskluzive, zyrtarët e PD godasin me grushte dhe shkelma qytetarin
 7. Brenda burgut t terrorit, famkeqit Guantanamo
 8. Fotot e projektit/ Si do t duket qyteti i Fierit pas rehabilitimit
 9. 'Arena Kombëtare' merr formë, ja si duket
 10. Fotot e projektit/Ja si do duket aeroporti i Vlores, ndertimi nis ne qershor
Videot më të para »
Videot më të shikuara nga lexuesit e Shqiptarja.com
ditë javë muaj
 1. Aksident në Velipojë/Rëndohet bilanci, humb jetën babai dhe dy vajzat
 2. Gjendja në konvikte, Studentja në Report Tv: Në Q.Studenti mungon shërbimi shëndetësor
 3. Varrezat e ushtarve grek, protest n fshatin Dragot, Tepelen
 4. Mbi 180 km/h dhe t dehur, mbi 1 mij gjoba, arrestohen 10 shofer, trhiqen 71 leje drejtimi
 5. Kosova 10-vjet shtet, parakalim i FSK n Prishtin
 6. Dëshmitë në raportin e UEFA-s ndaj Skënderbeut
 7. Aksident n Velipoj/Flasin mjekt Dhurata Rui dhe Astrit Lahja
 8. EKSKLUZIVE/ Zyrtarrt dhe institucionet q fshehin t dhnat
 9. Diplomatt i bashkohen projektit pr mbjelljen e pemve
 10. Gjirokastr, banort e pallatit te Kodra E shtufit debate me Prefektin
 1. 'Fortunë' në Polici, ikin drejtorët aktualë, rikthehet brezi i vjetër
 2. Rektori Koni pasqyron gjendjen n UT: Paguhen punonjs q i sht ndrprer marrdhnia e puns
 3. Eduard Prodani: S'ka mbaruar akoma beteja ligjore pr zgjedhjet n FSHF
 4. Tiranë, plagosje e dyfishtë në një lokal në Selitë
 5. Shpallja 'non grata' të Llallës nga SHBA, Vasili:Vendimi i DASH, një vendim i fortë
 6. Shehu flet pas takimit me Metn: shtjen e detit ta zgjidhim n Gjykatn Ndrkombtare
 7. Vdekjet nga fruthi, pediatrja prindërve: Nëse fëmijët shfaqin shenja të gripit apo fruthit, çojini te mjeku, s'ka vend për panik
 8. Arkitekti Maks Velo rrëfim për Report TV: Sigurimi më ngriti kurth që të më pushkatonte
 9. Aksident në Velipojë/Rëndohet bilanci, humb jetën babai dhe dy vajzat
 10. Vendimi fsheht i AKEP, favorizin kompanin Albtelecom pr miliona euro
 1. Mes dhimbjes dhe lotve, familjar prcjellin pr n banesn e fundit Ariela Muratin
 2. Kujdes pamje te renda, i shtrirë e i gjakosur i riu pasi qelloi nje vajze dhe me pas veten te QSUT
 3. Izet Haxhia n lidhje telefonike nga Turqia me 'Repolitix': Berisha nxorri n prit Azem Hajdarin
 4. Vrasja e 21-vjeares Ariela Murati n Tiran, Report Tv zbardh detaje t reja
 5. Kryemadhi paralajmron Ramn: Shqiptart do t trheqin zvarr
 6. PS me dy koalicione n zgjedhjet lokale, 11 lvizjet e fundit t Rams pr rifitimin e bashkive
 7. Vrasja dhe djegia e nenes me djalin ne Vlore, policia shoqeron familjaret per deshmi
 8. Tsipras: Mbshtesim integrimin e Shqipris, gati pr marrveshje strategjike me Tirann
 9. Vrasja e Kasmit, arrstohet Mario Meshini: E kisha shok
 10. Berisha Ramës: Unë jam Sali Berisha, shko bëhu synet në Turqi