Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 02:18 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
08 Shtator 2012 - 12:37
Tiranė, dhėndrit i vėnė prangat
nė dasmė, akuzohet pėr grabitje
TIRANE- Njė 29 vjeēar ėshtė arrestuar teksa ishte veshur dhėndėr dhe po zhvillonte ceremoninė e dasmės pasi akuzohet se mori pjesė nė grabitjen e 11 mijė eurove tė njė firme me materiale ndėrtimi.

Policia e Tiranės informoi se arrestimi i Miklaim Metalias ėshtė kryer mbrėmjen e djeshme rreth orės 23:00. Policia nuk ka pritur tė pėrfundojė ceremoninė e martesės, por me tė siguruar udhėrarrestin e firmosur nga prokuroria i ka vėnė prangat mu nė dasmė.

Pėr grabitjen e ndodhur para njė jave nė rrugėn “Siri Kodra” janė arrestuar dhe Dritan Rexhaj 28 vjeē dhe Ali Kastrati 24 vjeē. Tre tė arrestuarit akuzohen se kanė grabitur 11 mije euro firmės me materiale ndėrtimi.
(sg/shqiptarja.com)

6 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
TOMI komplimente ministrit NO..KA.
avatar
Anonim
Blue O Brari, mendoj se nuk je me i madh se 12 vjec sepse nuk arrin te kuptosh korrupsionin me vjedhjen. Po dukesh qe je ndonje servil partie. Dhe kujdes kur te komentosh heren tjeter.
avatar
Anonim
Shemsie Kadrija Ishalla nuk me arrestom dhe mua Sali Burisha, sa te paguaj 1 % te miliarda lekeve qe i u mora fukarejve para 15 viteve..Ne fakt i lashe pa shtepi,pa buke dhe pa send por me mua Burisha eshte tregu burre dhe me ka lene te lire(vetem nje thes me dollare pranoi si dhurate nga une)..
avatar
Anonim
shqiptari Ju lumnte Policise per arestimin e krimineleve.Vetem me pune dhe djerse fitohet gjithcka. Po pse peshkaqenet nuk harestohen ! Do ju vije dita dhe atyre.Peshkaqenet i areston Evropa.Vjen dhe ajo dite.
avatar
Anonim
doni o brari nuk po luftohet korrupsioni se arrestohet nje hajdut apo harrova se max 3 klase shkolle kane injorantet e pd dhe kaq dine.
avatar
Anonim
Brari Ku jeni ju komentuesit mo e shikoni se doktor berisha dhe ministri i tij po mbajne fjalen lufte ndaj korrupsionit . bravo zoti noka per punen e bere .ju prifte e mbara
avatar
Anonim
max eshte grabitje dhe jo korrupsion
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15