Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Njoftime
07 Qershor 2017 - 15:24 | përditesuar në 11:10
Shoqëria Përmbarimore "616/A" – Shpallje ankandi tretë
II. Shoqëria Përmbarimore "616/A" shpall për shitje në ankandin e tretë pasurinë e paluajtshme; 
Truall me sip. 230 m2 prej të cilave 100 m2 ndërtesë, me nr. pasurie 253/217, vol.11, faq.109 , e ndodhur në zonën kadastrale  nr. 1538 në fshatin Drenovë, Korçë. Pasuria shpallet për shitje me vlerë fillestare 745.500  (shtatëqindedyzetepesë mijëepesëqind) lekë
Ankandi zhvillohet ditën e mërkurë , 02 Gusht 2017.
 
Personat e interesuar mund të paraqiten në adresën Lagjja Nr.3, Rruga "Andon Xoxe", Pogradec ose të kontaktojnë në numrin 0662036006 ose në e-mail: [email protected]
 
 
 

8 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/03/2018, VITI VIII- NR.63