Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Njoftime
12 Qershor 2017 - 09:41 | përditesuar në 10:55
Shoqëria Përmbarimore "616/A" – Shpallje ankandi tretë
I. Shoqëria Përmbarimore "616/A" shpall për shitje në ankandin e tretë pasurinë e paluajtshme; 
Truall me sip. 280 m2 prej të cilave 128 m2 ndërtesë, me nr. pasurie 33/14, vol.4, faq.17 , e ndodhur në zonën kadastrale nr. 3318 në fshatin Shamoll,Korçë. Pasuria shpallet për shitje me vlerë fillestare 540.000(pesëqindedyzetmijë)lekë

20 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14