Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Njoftime
18 Korrik 2017 - 10:04 | përditesuar në 10:44
Studio Permbarimore “SHKRELA” – Shpallje Ankandi dytë
Studio Permbarimore “SHKRELA” do te zhvilloje Ankandin e Dyte per pasurine “Truall + Ndertese” me Siperfaqe trualli 196.1 m2, dhe ndertese 151.7 m2, me nr. Pasurie 1/241, Vol. 15, Fq. 45, Z.K 8190, e ndodhur ne Rr.”Petro Nini Luarasi” Tirane, ne pronesi te P. Hasa, prone e hipotekuar ne favor te bankes.
Cmimi me te cilin fillon shitja e kesaj pasurie eshte ne vleren 222,003.6 (dyqind e njezete e dy mije e tre pike gjashte) Euro.
Ankandi i dyte zhvillohet me dt. 21.07.2017, ora 16:00 ne ambientet e Studios Permbarimore Shkrela, me adrese: Blv.”Zogu i I”, Pall. “Agimi”, H.2, K.3, Ap. 5, Tirane.

20 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14