Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:38 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Njoftime
20 Korrik 2017 - 11:10
Shoqëria Përmbarimore "616/A" – Shpallje ankandi tretë
III.  Shoqëria Përmbarimore "616/A" shpall për shitje në ankandin e tretë pasurinë e paluajtshme; 
Ndërtesë me sip. 285.6 m2 me nr. pasurie 3/504-N3, vol.39, faq.121 ,zona kadastrale  nr. 8564 e ndodhur në rrugën "Viktimat e 7-Shkurtit", Korçë. Pasuria shpallet për shitje me vlerë fillestare 5.730.000 (Pesëmiljoneshtatëqindetridhjetëmijë) lekë
Ankandi zhvillohet ditën e mërkurë , 02 Gusht 2017.
 
Personat e interesuar mund të paraqiten në adresën Lagjja Nr.3, Rruga "Andon Xoxe", Pogradec ose të kontaktojnë në numrin 0662036006 ose në e-mail: [email protected]
 
 

8 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 25/11/2017, VITI VII- NR.279