Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:38 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lajme-THASHETHEM
08 Gusht 2017 - 17:59 | përditesuar në 20:08
Luftar Paja nė karrocė me rrota
i biri sqaron... ēfarė ka ndodhur
Nė njė fotografi tė publikuar sė fundmi duket aktori i “Portokalli”, Gazmend Paja teksa shtyn nė njė karrocė me rrota babain e tij, aktorin Luftar Paja.

Kjo foto ka shqetėsuar publikun shqiptar pėr shėndetin e aktorit.

Por menjėherė ka ardhur njė reagim nga Gazmend Paja i cili me anė tė njė sqarimi ka qetėsuar tė gjithė publikun:

“Sqarim: Babai ėshtė aq mirė, saqė nė filmin qė po luajmė, po mė bėn xheloz sa energjik ėshtė. Ju faleminderit tė gjithėve…”-shkroi Gazmend Paja nė Instagram.

Tė dy ata atė e bir, janė bėrė pjesė e njė projekti tė ri kinematografik dhe nuk ka asgjė qė nuk shkon me aktorin. 

Redaksia Online
E.S / shqiptarja.com

8 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Deutschland Ju pershendesim nga Hamburg, suksese te mė tejshme , me shum respekt per aktorin dhe artistin ton Luftar Paja
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 25/11/2017, VITI VII- NR.279