Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
10 Gusht 2017 - 15:13 | përditesuar në 01:44
Aksidentohet nė Itali deputeti
shqiptar Eduart Ndocaj/ FOTO
Deputeti nė detyrė i Kuvendit tė Shqipėrisė, Eduart Ndocaj ėshtė aksidentuar nė Itali.

Ndocaj aktualisht ndodhet i shtruar nė spital jashtė rrezikut pėr jetėn, ndėrsa pėrmes njė statusi nė faqen e tij nė Facebook shprehet se i ka shpėtuar pėr mrekulli aksidentit nė Parma.

Falenderoj Zotin qe kam shpetuar nga nje aksident shume i rrezikshem. Ne austraden per Parma jam perplasur duke u rrokullisur disa here me makine e as vete e kuptoj se si kam shpetuar.

Falenderoj Zotin per kete! Kjo eshte gjendja e makines pas aksidenti! Tani jam mire dhe ju pershendes te gjitheve
” shprehet Ndocaj.

Deputeti ka postuar disa foto i shtruar nė spital, por dhe tė makinės pas aksidentit.dy.b/shqiptarja.com

21 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
eri ka gjynofe me la ndocaj Kjo eshte pak prit prrig se ka zot dhe eshte akoma heret dhe shum pak ai aksident
avatar
Anonim
rt pinxho kapello....kokrra e debilit.
avatar
Anonim
Pederri.jugor_humorist @barkthati...mire ai qe eshte ne Itali po ti more brek_zi... ku je ti,,, ne gomar me WIFI...!
avatar
Anonim
Barkthati Avash se do spostosh ndaresen e betonit nga mbipesha.
avatar
Anonim
Tea Shumica ketyre komentuesve ne kete teme nuk ditkan gje tjeter vecse urrejtje dhe helm ne gjuhe. Partia perpara jetes se njeriut, meqe nuk qenka askushi me mire te kishte vdekur, me mire te kishte vdekur se eshte politikan e smeriton te jetoje. F*** man, bullizem i pa pare te komentuesit e kesaj teme. Or te bekur, largoni mllefin brenda vehtes se ju demton shendetin, behuni natyre optimiste qe te komentet qe neser ne rruge te jeni te tille se kushedi si do perfundoni me keq se ky ne foto nje dite
avatar
Anonim
@Tea Tea, keto qe ofendojne jane injoranca dhe realiteti i ndyre qe po mbyt Shqiperine...prandaj Shqiperia nuk behet vend i civilizuar sepse shikoje me c'fare njerzish ka, ku te shajne dhe te shfryhen kot pa kuptim sepse jane te papune... -I ka bere xhxaxhi Edveri nji shesh te ri medioker sepse jane medioker vete , ku shatervanet rrjedhin si shurre neper pllaka...
avatar
Anonim
Pederrat_e Jugut Komentojne edhe ofendejne ,..i ka mesuar partia me Edverin te ulerasin si qejnt dhe kafshe keto Ped**rat e Jugut me duket mua.
avatar
Anonim
Populli Dhe po te vdistr kenga do i kendohej se ka vllezrit lleshi ky hahahaha
avatar
Anonim
Dr Sdo kesh ven kapelen prandaj ke ber aksident ishalla te sjellin 💐
avatar
Anonim
Maloku dixhital Ky dhe italishten e flet me theks malokar!
avatar
Anonim
Reli Vech fukarejt vdesin se kan na 1000 ero makina keta me foristrada te blinduara nuk I gjen gje kur
avatar
Anonim
XXXL Uroj Mark uk qe i shpetoj bashkemaloku i tij dhe njeherazi Deputeti i budallenjve te zones. Zoti e ka rujt Ndocajn megjithese eshte kriminel trangull, sipas percaktimit qe ka bere Kryecari i PD Lul Shalengjituri qe te gjithe maloket e krishtere jane kriminele, ku ne fakt gjysma e anetaresise se SHQUP-it jane ish burgaxhinj, si hajdut pulash, xhepiste, vrasje brenda fisit e fshatit por kane marre statusin e te perndjekurit.
avatar
Anonim
Luna XXXL.Je shume i madh!!!
avatar
Anonim
Maloku ku do e tregoi veten qe esht malok Aksidentohet maloku jo deputeti
avatar
Anonim
Br Po zbihe rrufeja ne hale se gjen gje kte qen koshash
avatar
Anonim
Kaskanini E ke SYSH O NOC nga fitorja qe korre ne zgjedhje .Kur te shoh ashtu shtrir. Se me ke me ngjan .. .
avatar
Anonim
Frani Shif menjen or mik,e vari trapin shnetit,se shneti shko e vje,po mizave ske ca i bo....se e ke kosheren bosh...!
avatar
Anonim
Tony Shko robi n spital pa kapele? E ke dh* fare
avatar
Anonim
Admin Tony , No comment! 😂😂😂
avatar
Anonim
Turi Urokme sherim te shpejte je I vetmi qe ja perplas rames nd fytyre
Rezultate tė tjera: 1   2   Para
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14