Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:09 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
12 Gusht 2017 - 16:12 | përditesuar në 16:30
FOTO/Ky është 54-vjeçari që u
përplas për vdekje nga deputeti
Zbardhet identiteti i viktimës së aksidentit të shkaktuar nga deputeti i PDIU Aqif Rakipi.
 
Viktima është Seit Sorra, 54 vjeç, banues në Kashar.
 
54-vjeçari u përplas nga mjeti tip “Mercedes Benz” që drejtonte deputeti Rakipi në autostradën Durrës-Tiranë.
 
Shqiptarja.com ka siguruar edhe foton e viktimës i cili mësohet se ishte tregtar.
 foto viktima
​(54-vjeçari i cili u përplas për vdekje nga deputeti i PDIU)

Dyshohet se 54 vjeçari kishte zbritur nga një furgon kur është përplasur nga makina e deputetit. Deputeti Rakipi u vetëdorëzua në polici 10 minuta pas ngjarjes.
 
Hetimet i kanë kaluar Prokurorisë.

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

8 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
ngushellime familjase .. po deputeti nuk ka faj se autostrsta esht per makine jo per kembesor klm
avatar
Anonim
tiran Dhe une them se ska faj por nga vendi i ngjarjes nuk duhej te largohej
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 25/11/2017, VITI VII- NR.279