Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Lajme tė mira
13 Gusht 2017 - 07:43 | përditesuar në 07:48
Horoskopi pėr datėn 13 gusht
ēfarė parashikojnė yjet pėr ju sot
Mėsoni si parashikohet tė jetė fati juaj pėr kėtė muaj

Dashi
Nė mėngjes Hėna nė shenjėn tuaj do ju mbėshtesė, por nė drekė mund tė keni disa luhatje humori. Ata qė janė me pushime, do tė kenė njė ditė relaksi absolut duke shijuar ēdo gjė dhe veēanėrisht ushqimin.

Demi
Dita do tė nisė shumė ngadalė, por mė pas me praninė e Hėnės do tė jeni tė mbushur me energji dhe kreativitet. Besnikėria ėshtė njė virtyt i juaji, dhe kjo gjė do ju shpėrblehet dhe nga partneri/ja.

Binjakėt
Mėngjesi do tė jetė pozitiv, pasi do e gjeni veten mes miqve qė i vlerėsoni. Hėna do tė ketė ndikim tė favorshėm nė shenjėn tuaj, por gjatė pasdites do t’iu braktisė nė duart e fatit. Miqėsi dhe kaq, pėr dashurinė as qė flitet gjatė kėsaj tė diele.

Gaforrja
Humori i mirė do tė vijė gjatė pasdites, ku sė bashku me miqtė tuaj do tė kaloni momente tė paharrueshme. Ngrohtėsia e tė tjerėve do ju rrisė vetėbesimin, duke u ndjerė mjaft tė mbrojtur dhe tė inkurajuar.

Luani
Kontaktet qė do tė keni me njerėz disi tė largėt nuk do t’iu zhgėnjejnė, sidomos nėse jeni me pushime nė njė vend qė ju intrigon. Por para se tė pėrhumbeni, ka diēka nė familje qė duhet mbyllur, dyshime qė duhen sqaruar… dhe sidomos me veten tuaj.

Virgjėresha
Mė e mira pėr tė lindurit e kėsaj shenje do tė vijė gjatė pasdites sė tė dielės, nė sajė tė ndikimit tė Hėnės. Kjo ėshtė dita ideale pėr tė pėrballuar njė udhėtim tė gjatė. Njė kthim nė vendet ku keni kaluar fėmijėrinė, do ju lumturojė pa masė.

Peshorja
Nė mėngjes, Hėna do tė jetė aleati juaj kryesor. Partneri/ja do tė jetė i pari qė do ju zbukurojė ditėn duke bėrė blerjet qė ju nevojiten. Ndėrkohė gjatė pasdites do tė jeni tė qetė dhe tė relaksuar nėn shoqėrinė e familjarėve dhe miqve tuaj. Do tė habiteni kur tė kuptoni se shumė gjėra varen prej jush.

Akrepi
E diela do tė jetė e ndarė nė dysh, mėngjesi i mbushur me angazhime pėr punėn, ndėrsa pasditja dhe darka me fushėn e ndjenjave. Hėna do tė rrisė ndjeshmėrinė tuaj dhe vėmendjen lidhur me njė ēėshtje qė ka tė bėjė me fushėn e ndjenjave.

Shigjetari
Do t’i keni sytė katėr nė ēėshtjet e zemrės, por kur Hėna do ndryshojė qėndrim, do tė ndryshojė edhe fusha juaj e interesit, duke u spostuar nė ēėshtjet e punės. Gjatė kėsaj dite do tė jeni tė organizuar nė detaje, dhe nuk do tė pėrhumbeni pas llafeve, siē i’u ndodh zakonisht.

Bricjapi
Nė mėngjes nuk do tė jeni aspak nė humor, por tė pėrhumbur nė kujtime tė vjetra. Gjatė pasdites situata do tė pėrmirėsohet ndjeshėm, ndėrkohė qė priten edhe takime romantike. Njė darkė nė restorant apo njė shėtitje nė ajėr tė pastėr do ju pėrmirėsojė ndjeshėm humorin.

Ujori
Pėrqendrojini tė gjitha energjitė tuaja nė mėngjes, kėshtu gjatė pasdites do tė ndiheni tė relaksuar dhe komod. Pas njė kafeje apo dreke relaksuese, do e ndjeni veten plot energji.

Peshqit
Nė mėngjes Hėna do tė bėjė qė e gjithė vėmendja tė jetė e pėrqendruar tek financat. Paratė vijnė dhe ikin, por e rėndėsishme ėshtė qė tė mos pėrhumbeni pas tyre. Pasditja do tė jetė e kėndshme nėn shoqėrinė e njė miku tuaj. Duke dėgjuar problemet e tij/saj do tė reflektoni edhe pėr veten.

Redaksia Online
D.T/Shqiptarja.com

20 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14