Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:14 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Gusht 2017 - 08:05 | përditesuar në 19:52
Mėngjesi i sotėm ka nisur me tre aksidente nė Elbasan, Lezhė e Vlorė,ku janė shėnuar dy viktima dhe 5 tė plagosur.

Aksidenti nė Elbasan, humb jetėn njė 11-vjeēare, plagosen 3
Njė aksident i rėndė ėshtė shėnuar mėngjesin e sotėm nė aksin rrugorė Cėrrik- Papėr, nė afėrsi tė fshatit Valas, ku njė automjet ka dalė nga rruga.

Si pasojė e aksidentit ka humbu jetėn 11- vjeēarja M.Sh, banues nė Korēė, e cila ishte pasagjere nė automjetin tip “Ford” i cili drejtohej nga 54- vjeēari A.H, banues nė Sarandė.

Pėr ndihmė mjekėsore nė Spitalin Kirurgjik tė Elbasanit janė ēuar drejtuesi i mjetit si dhe dy shtetase qė ishin pasagjere nė mjet, A.Sh., 54 vjeēe banuese nė Korēė dhe K.Sh., 74 vjeēe banuese nė Sarandė.aksident
(Aksidenti nė Vlorė)

Njoftimi i policisė pėr aksidentin e Vlorės:
Mė datė 13.08.2017 rreth orės 03:55, Salla Operative Vlorė ėshtė njoftuar nga njė telefonatė se nė aksin rrugor Vlorė-Skelė, tek vendi i quajtur ''Kali i Trojės'', janė pėrplasur automjetet tip ''BMW'' me drejtues mjeti B.B., 24 vjeē, banues nė Vlorė dhe mjeti tip ''Seat'', me drejtues A.B., 20 vjeē, banues nė Vlorė.
 
Nga pėrplasja ka mbetur i dėmtuar pasagjeri i automjetit tip ''Seat'' shtetasi G.D., i cili ėshtė transportuar pėr njė mjekim mė tė specializuar nė Spitalin Ushtarak tė Tiranės.
 
Grupi hetimor po punon pėr zbardhjen e plotė tė rrethanave tė ngjarjes

 Redaksia Online
D.T/Shqiptarja.com

20 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
anonim sa keq me vjen 13 vjece!!!!
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/01/2018, VITI VIII- NR.14