Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:38 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Gusht 2017 - 11:05 | përditesuar në 17:36
Ndahet nga jeta ish-banori i 'Big
Brother', shkak sėmundja e rėndė
Ish-banori i Big Brother 1, Shkėlqim Brushulli ėshtė ndarė nga jeta pasi vuante nga njė sėmundje e rėndė.

Lajmin e ka bėrė tė ditur vajza e tij, Esmeralda, pėrmes njė postimi nė FB.

Me keqardhjen dhe lendimin e humbjes te njeriut me te dashur. Ju njoftoj humbjen e te ndjerit Shkelqim Brushulli BABAIT tim”, shkruan ajo. 

shkelqim brushulli
(Ish-banori i Big Brother, Shkėlqim Brushulli)

shkelqim brushulli

Shkėlqim Brushulli ka qenė pjesmarrės nė Big Brother Albania 1.

Ai kishte kryer studimet e larta nė Akademinė e Rendit.

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

8 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
G.b Ngushellim
avatar
Anonim
Br Ngushellime
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 25/11/2017, VITI VII- NR.279