Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:03 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
13 Gusht 2017 - 15:43 | përditesuar në 15:49
Modelja shqiptare pushime luksoze
nė Turqi,mahnit pushuesit trupi i saj
Modelja e njohur shqiptare, Alesia Bami  ndodhet me pushime nė Turqi, nga ku ka tėrhequr vėmendjen e tė gjithėve me format e saj perfekte.

Alesia ka ndarė mė ndjekėsit e saj nė rrjetet sociale, foto nga pushimet, pėr tė cilat mund tė themi me bindje se janė foto ‘hot’.

Nė foto modelja duket e veshur me bikini dhe nė superformė, por ajo ēka tė tėrheq mė shumė vėmendjen janė aktivitetet e ndryshme, ku ajo shihet, si “Shkuma party”, sporte ujore, mbi gamilje, por dhe nė plazh.

Pushuesit janė impresionuar nga bukuria dhe superformat e modeles shqiptare.Redaksia Online
E.S/ shqiptarja.com
 
 

12 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Kot Pushime me sponsor.
avatar
Anonim
Kot Pushime me sponsor.
avatar
Anonim
Nesi Lajme koti. Ne Turqi nuk ngelet femer pa ja ngrit Turkut
avatar
Anonim
Nesi Lajme koti. Ne Turqi nuk ngelet femer pa ja ngrit Turkut
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 25/11/2017, VITI VII- NR.279