Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:48 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Njoftime
06 Shtator 2017 - 10:17 | përditesuar në 13:11
Njoftim Observatori
Në zbatim të nismës “Çdo fëmijë në shkollë”, mbështetur nga UNICEF dhe zbatuar nga Observatori, ju njoftojmë se regjistrimet e fëmijëve në klasën e parë për vitin shkollor 2017 - 2018 kryhen në çdo shkollë të vendbanimit tuaj.

Ju lutemi të drejtoheni në shkollat përkatëse, me dokumentacionin e kërkuar për regjistrimet në klasë të parë.

Per me shume informacion dhe detaje te tjera, ju lutem vizitoni faqen:       

http://observator.org.al/sq/regjistrimi-i-nxenesve-ne-klasen-e-pare

12 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
Intervista
Historia e Griseldit, pėr njė ėndėrr duhet tė ngulmosh 4 herė
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 24/09/2017, Viti VII - NR.226