Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:50 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Njoftime
07 Shtator 2017 - 10:41 | përditesuar në 10:43
Studio përmbarimore “SPEED SOLUTION” njofton shaplljen e Ankandit 1
Shapllaje Ankandi 1 për pyll me sipërfaqe 7000 m2, Zona Kadastrale: 2380, Nr.Pasurise 181/51, Vol.5, Faqe.91, me vendndodhje Lanabregas , Tiranë. Kjo pasuri është hipotekuar në favor te BANKA E TIRANËS sh.a. Çmimi me të cilin fillon ankandi është 11 200 000 (njëmbëdhjetë milionë e dyqind mijë) Lekë
Ankandi do të zhvillohet më datë 20.09.2017, Ora 16:00, pranë Studios Përmbarimore “SPEED SOLUTION” me Adresë: Bulevardi “Gjergj FISHTA” Kulla. 1, Kati, 2. Nr.3, Tiranë.
Për çdo informacion mund të kontaktoni cel. 0693041355, email: [email protected].com

12 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
Intervista
Historia e Griseldit, pėr njė ėndėrr duhet tė ngulmosh 4 herė
Hoxha: Vettingu “ok” ndëshkoni drejtorat mos i bëni amnisti
‘5 Pyetjet’ Paloka: SHBA-BE na kėrcėnuan qė tė hyjmė nė zgjedhje
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 24/09/2017, Viti VII - NR.226