Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:38 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Media
08 Shtator 2017 - 11:08 | përditesuar në 11:17
Vazhdon pirateria me lajmet
ekskluzive tė Shqiptarja.com
Portali Lapsi.al vijon qė tė vjedhė lajmet ekskluzive tė gazetės Shqiptarja.com.
 
Pas vjedhjes sė lajmeve  “KLD i refuzoi gjyqtares qė u vra nga burri kėrkesėn pėr ndihmė” dhe “Vettingu/Ja 68 gjyqtarėt dhe prokurorėt e parė qė po hetohen” pak ditė mė parė.
 
Sot sėrish, ky portal ka vjedhur lajmin “Vrasja gjyqtares/ Pamjet filmike Kasemi qėlloi ish-gruan befasisht”.
 
Portali ka kopjuar lajmin e botuar nė gazetėn Shqiptarja.com pa asnjė citim, duke vjedhur hapur nė ditėn me diell.
 
Pirateria vijon, por ne shpresojmė qė Lapsi.al tė ndėrgjegjėsohet dhe tė citojė burimin nga e ka marrė lajmin.

pirateria
(Lajmi ekskluziv nė Shqiptarja.com)

pirateria
(Lajmi i vjedhur nga Lapsi.al)dy.b/shqiptarja.com

19 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar
Po i përgjigjeni komentit të tir të datës 8 Shtator 2017 21:24

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
tir Me vjen keq per ju sinqerisht ,se jeni dritarja e pare e medias ,qe hapet nga une cdo dite,por besoj se te keqen e keni brenda.Nje here ok,por jo tre,kater artikuj.Bejuni vete hetues se para vettingut zor se e gjeni te drejten.
avatar
Anonim
Lori E ju te Shqiptarja.com me <>merreni
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/12/2017, VITI VII- NR.298