Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:48 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Media
08 Shtator 2017 - 12:58 | përditesuar në 13:21
Alban Musa lė “Top Channel”
dhe rikthehet nė "Report Tv"
Njė tjetėr personazh i Top Channel i shtohet televizionit Report Tv.
 
Pas Muhamed Veliut ėshtė radha e moderatorit Alban Musa qė drejtonte programin “Nė Shtėpinė Tonė” t'i shtohet Report Tv.
 
Alban Musa do tė drejtojė emisionin "Made in Albania" qė vjen premierė ne Report Tv ēdo tė shtunė nė orėn 13:30 dhe ritransmetim tė dielėn ora 15:00. Mirė se erdhe mes nesh Alban :)dy.b/shqiptarja.com

19 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar
Po i përgjigjeni komentit të Njoni të datës 8 Shtator 2017 18:57

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Qytetari Ky po qė ėshtė lajm.
avatar
Anonim
Njoni Mos ja fut kot, LAJM eshte ai qe kishte vdek per shkaqe natyrale te varrezat e farkes.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'Qumėshti', kreu i AFI: Qytetarėt tė mos blejnė produkte nė rrugė
Orlando: 12 tė dėnuar nė Itali nuk arrestohen nė Shqipėri
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 17/12/2017, VITI VII- NR.298