Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:50 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
13 Shtator 2017 - 13:18 | përditesuar në 13:56
Aksident nė Tiranė, pėrplasen dy
makina, njėra pėrmbyset/ FOTO
TIRANE-Dy makina janė pėrplasur mesditėn e sotme te rruga “Hoxha Tahsim” nė kryeqytet, ndėrsa njė person ėshtė plagosur lehtė.
 
Report Tv ka siguruar fotot e aksidentit, ku njė makinė tip “Benz” ėshtė pėrplasur me njė ‘Audi’ me drejtues K.D.
 
Nga aksidenti makina tip ‘Benz’ me drejtues F.K. ėshtė pėrmbysur, ndėrsa ėshtė dėmtuar pasagjeri nė kėtė mjet i cili ėshtė jashtė rrezikut pėr jetėn dhe ėshtė dėrguar pėr ndihmė mjekėsore nė spital.
 
Policia ka nisur hetimet pėr sqarimin e rrethanave tė aksidentit.


dy.b/shqiptarja.com

20 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
elvisi TR Gjithcka mund te ndodhe...Jetojme ne Tirone Cudia madhe tre dit zgjat....nje got ver mbrapa dhe vazhdo avazi prap me 100%km ne ore....vari lesht se e ke me 40 tabelen...o burra se na iku trageti apo avjoni👀✈👀⛵
avatar
Anonim
Robert Ju lutem gazetareve ndjekin kete ceshtje nese drejtuesi fajtor shkon apo jo ne burg. Si ka mundesi qe mjet mi te permbyset ne rruget e qytetit. Apo ka qene duke ec me 100km/ore. Nese jeni gazetare shkojini deri ne fund se policia po vendos gjoba per rrip sigurimi ndersa qytetaret qe ecin ne trotuar i ka lene ne meshire te pilotave qe ecin ne qutet si te cmendur
avatar
Anonim
A sesi mund te permbyset gjith ajo makine ne rruge mes qytetit ???????????????????
avatar
Anonim
Emigranti Zoterinj gazetare, hiqni dore nga inicjalet:a.b.c.d...f.g.Informacione jane keto? Ku sh thote te verteten nuk gabon, kush ka frik rrciton me inicjale..
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Panairi i librave të heshtur të xha Llambit 
'Taso' i Gazmend Lekës në një ekspozitë/ Intervista në 'Rreze Dielli'
Nga sundimi komunist,nė njė qytet pėr fėmijėt: Transformimi i Tiranės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 19/11/2017, Viti VII - NR.274