Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:06 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Politike
13 Shtator 2017 - 19:17 | përditesuar në 19:24
​Kėrkesa e Mediut pėr grup
Parlamentar, Balla kundėr
Kėrkesa e Fatmir Mediut pėr tė krijuar grup parlamentar me partitė aleate tė PD, nuk do tė ketė mbėshtetjen e PS.
 
Mėsohet se kreu i grupit parlamentar tė PS, Taulant Balla ėshtė shprehur kundėr kėsaj kėrkese.
 
Kuvendi pritet tė vendosė nesėr gjatė seancės parlamentare nėse do pranojė apo jo kėrkesėn e aleatėve tė PD pėr tė pasur grup parlamentar brenda radhėve tė opozitės. 

Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

0 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
'45 minuta', ngėrēi pėr Plotfuqinė Milo:Rama-Meta tė takohen si burra
Maks Velo:Ja kurthi qė mund tė mė ēonte nė pushkatim
Studenti shqiptar nė Holandė, Leka: Pėrgjigjen e pranimit e mora nė Skype
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 20/02/2018, VITI VIII- NR.40