Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:13 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Politike
14 Shtator 2017 - 09:59 | përditesuar në 10:02
​Meta pret zėvendėskryeministrin
e Kosovės Behgjet Pacollin
Presidenti Ilir Meta do tė zhvillojė ditėn e sotme njė takim me Zėvendėskryeministrin e parė tė Kosoves dhe Ministrin e Punėve tė Jashtme, Behgjet Pacolli.

Takimi do tė mbahet nė orėn 16:30, ndėrsa nuk bėhen ende tė ditura temat e bisedimeve mes Presidentit Meta dhe Ministrit Pacolli.

Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

20 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Ish ushtarakët, çfarë do ndodhë me llogaritjen e pensioneve
Mirgeni, rockeri që beson tek  ​shijet muzikore të shqiptarëve
Gjinushi: I zhgėnjyer me Ramėn do mė ftojė kur t’i prishet makina
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 20/10/2017, Viti VII - NR.247