Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 19:52 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Aktualitet
14 Shtator 2017 - 12:05
​Berat, dhunoi gruan dhe prindërit
e saj, arrestohet 37 vjeçari
Pasi dhunonte në mënyrë të vazhdueshme, fizikisht e moralisht, bashkëshorten e tin, 33-vjeçaren me inicialet E.P, Viorgjent Papajani, 37 vjeç, banues në Berat ka goditur edhe vjehrrin dhe vjehrrën e tij, personat me inicialet K.H, 58 vjeç, dhe M.H 56 vjeçe, të dy banues në Berat.

37-vjeçari Papajani është ndaluar nga policia, ndërsa ndaj bashkëshortes së tij u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhrit të menjëhershëm të mbrojtjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Njoftimi i plotë i policisë:
Berat
Dhunon fizikisht vjehrrin, vjehrrën dhe bashkëshorten.
Ndalohet nga policia 37 vjeçari.
Më datë 13.09.2017, u bë ndalimi i shtetasit:
Viorgjent Papajani, 37 vjeç, banues në Berat, pasi ka goditur vjehrrin dhe vjehrrën e tij, shtetasit K.H, 58 vjeç, dhe M.H 56 vjeçe, të dy banues në Berat.
Shtetasi Viorgjent Papajani në mënyrë të vazhdueshme ka ushtruar dhe dhune fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes shtetases E.P 33 vjeçe, banuese në Berat, ndaj të cilës u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhërit të menjëhershëm të mbrojtjes.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Dhuna në familje”, parashikuar nga neni 130/a/4.

Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

 

19 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Lufta ndaj korrupsionit, Cantone: Ndėrhyni nė administratė/ VD
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 21/01/2018, VITI VIII- NR.15